Na bijna 25 jaar van toewijding, hard werken en het geven van alles voor shows, parken, gasten en bezoekers, is Michael van Hoorne (Titus) begin dit jaar tegen een mentale en fysieke grens aangelopen. Ondanks dat er de afgelopen maanden intensief is gewerkt aan herstel, is hij nog niet volledig hersteld.

Met pijn in het hart en met veel verdriet en teleurstelling is daarom besloten om de Titus & Fien show te verplaatsen. Om een voorstelling van de kwaliteit te kunnen bieden die het publiek gewend is, moeten Titus en Fien beiden topfit zijn. Alleen dan kunnen zij zelf optimaal genieten op het podium en het publiek een onvergetelijke ervaring bezorgen. Op dit moment is dat helaas nog niet mogelijk.

Michael van Hoorne betreurt het ten zeerste dit nieuws te moeten delen en vraagt om begrip van het publiek. In overleg met de theaters zijn inmiddels nieuwe speeldatums vastgesteld. Er wordt gehoopt dat bezoekers het geduld hebben om hierop te wachten. Titus en Fien kijken ernaar uit om het publiek binnenkort weer te ontmoeten in het theater.

Alle kaartkopers ontvangen bericht vanuit het betreffende theater over de nieuwe speeldatums.

Foto Eline van den Vonder