Op 7 november zijn de audities. We zoeken spelers die graag willen acteren, zingen en/of dansen. Ervaring is welkom, maar enthousiasme, inzet en plezier in theater staan voorop. Er zijn verschillende rollen en mogelijkheden binnen het ensemble. Interesse? Meld je aan via theatergroepanemoontjes@gmail.com.
The SpongeBob Musical is gebaseerd op de bekende Nickelodeon-cartoon, maar vertelt een compleet nieuw verhaal. Bikinibroek wordt bedreigd door een enorme vulkaanuitbarsting en de inwoners moeten alles op alles zetten om hun thuis te redden. SpongeBob, Patrick, Sandy en de andere bekende inwoners worden geconfronteerd met paniek, onderlinge verschillen en onverwachte uitdagingen. Uiteindelijk draait het verhaal om vriendschap, samenwerking, vertrouwen, jezelf durven zijn en optimisme. De nummers zijn geschreven door een indrukwekkende groep artiesten, waaronder Sara Bareilles, Cyndi Lauper, John Legend, Steven Tyler en Joe Perry van Aerosmith, The Flaming Lips en Panic! At the Disco.
Regie: Niels Groffen, Choreografie: Ilona Van Aarle-Gijzen, Muzikale Leiding: Kevin de Bruin.
De stichting is speciaal in het leven geroepen omdat het een lang gekoesterde wens was om zelf een musical te maken. We beginnen ambitieus door The Spongebob Musical op te voeren.
Geef een reactie