fbpx

Amateur musical Award longlist is bekend

Amateur musical Award longlist is bekend

Onderstaande prestaties zijn in het bijzonder opgevallen door de selectiecommissie. De uiteindelijke nominaties voor het Amateur Musical Awards Gala 2016 worden begin september bekend gemaakt. 

BESTE VROUWELIJKE HOOFDROL
Alexa Lustig-Ubachs – Eliza | My Fair Lady – Stichting TOP Almere
Anouk Wolf – Reno Sweeney | Anything Goes – Coornhert Lyceum
Floor Bokkess – Lucille Frank | Parade – Sempre Sereno
Geeske Bruijn – Jenny | Love Story – Stichting De Maatjes
Imahni Tsolakis – Anna Leonowens | Anna en de Koning van Siam – Kindermusicalgroep De Notenkrakers
Joka Burger – Blonde Greet | Wat Zien ik?! – Musicalvereniging OVA Amstelveen
Leonie De Ruijter – Charity Hope Valentine | Sweet Charity – Amsterdam Musical
Judy Kesnar – Mary | Merrily we roll Along – AHA-productions
Lesley Wijk – Elle Woods | Legally Blonde – Iris Performing Arts – Zangles, Zangcoaching, Musicaltheater
Lucía Talamoni – Wendla | Spring Awakening – 8 Op De Schaal Van Richter
Maaike Huisinga – Fiona | Shrek Jr. – Jac P. Thijsse College: JPTeens on Stage
Mandy Wortel – Kenau | Kenau – Nationaal Jeugd Musical Theater (NJMT)
Marieke Welboren – Mylady de Winter | 3 Musketiers – Stichting Brassica Musicals
Marjo Alkema – Mathilde | Foxtrot – De Theaterrepubliek
Marjolein Meijer – Belle | Beauty and the Beast – Music All Enschede
Michelle Heitink – Amneres | Aida – Musicalproducties Gaanderen/Gelderland
Roosje Hendrickx – Patricia Jagersma | Petticoat – Stichting BOV Bergen op Zoom
Sanne Jochems – Morena Noorderveld | Geestig – Theatergroep Max Mini
Sanne Stolp – Elle Woods | Legally Blonde – Theatergroep Spot
Sonja van Stuyvenberg – Miss Hannigan | Annie – Amsterdam Musical
Suzanna Pleiter – Ariël | Meermin – Muzt Musicalopleiding
Valerie Lai – Aida | Aida – Zaanlands Lyceum

BESTE MANNELIJKE HOOFDROL
André Vloeijberghs – Tony Forte | Copacabana – Stichting Theatergroep Purple
David Verschoor – Cyrano | Pinokkio & Co – Jongerentheater Quint
Denis Felic – d’Artagnan | 3 Musketiers – Stichting Brassica Musicals
Elbert Kooy – Frank | Merrily we roll along – AHA-Productions
Erik Pilaat – Don Fadrique de Toledo | Kenau – Nationaal Jeugd Musical Theater
Florian Konings – Joseph | Joseph (..) – EDOG Muzikaal Theater Diemen
Frits Tutuarima – Prins Kenneth | Catriona – Musicalmakers
Jeremy Smit – Radames | Aida – Zaanlands Lyceum
Jordy Tromp – Rogier | Petticoat – Musicalvereniging Westend
Merijn Oerlemans – Rogier | Petticoat – stichting BOV
Michiel Min – Baron Felix van Gaigern | Grand Hotel – Starlight Boulevard
Robin Reitsma – Melchior | Spring Awakening – stichting 8 op de schaal van Richter
Rogier Havelaar – Oliver IV | Love Story – Stichting Maatjes
Sasha ter Mors – Tony | West Side Story – Winterswijks Muziek Theater
Theo Baars – Jules | Foxtrot – De Theaterrepubliek
Timon Klerx – Jim Fenner | Bad Girls – Stichting Jongerenmusicalgroep DJEMM
Tom van Hek – Leo Frank | Parade – Sempre Sereno
Wesley Lont – Cis de Man | Ciske de Rat – Thalia Muziektheater Hollands Kroon

BESTE VROUWELIJKE BIJROL
Alex Douma – Nikki | Sweet Charity – Amsterdam Musical
Anita Hetebrij – Bet van Beeren | Wat Zien Ik?! – Musicalvereniging OVA
Anna Rixt Steensma – Ursula | Meermin – MUZT
Danique van Beers – Julie Saunders | Bad Girls – stichting Jongerenmusicalgroep Djemm!
Diana Borst Hof- Tante Jans | Ciske de Rat – Theatergroep Horizon
Esmé Theeuwes – Volwassen Vrouwen | Spring Awakening – stichting 8 op de schaal van Richter
Helga Dol – Ma Vrijmoeth | Ciske de Rat – Theatergroep Horizon
Jennifer Terwel – Moeder Jenny | Love Story – stichting Maatjes
Kim van der Voort – Bernadette Schellingvoort | Geestig – Theatergroep Max Mini
Lenny Winkel – Moeder van Rooden | Petticoat – stichting BOV
Lianne van Diepen – Brooke | Legally Blonde – Musicalvereniging Abbekerk
Niena Stoop – Livia Noorderveld | Geestig – Theatergroep Max Mini
Renate Limburg-Sonneveld – Paulette Bodafonte | Legally Blonde – Theatergroep Spot
Romy Schouten – Bet | Ciske de Rat – Theatergroep Horizon
Roosmarijn Otten – Avis Leonowens | Anna en de koning van Siam – Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
Stella de Haas – Gladys Murphy | Copacabana – stichting Theatergroep Purple

BESTE MANNELIJKE BIJROL
Bart Keser – Hugh Dorsey | Parade – Sempre Sereno
Diordi Hunsel – Prins Chula | Anna en de koning van Siam – Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
Edwin van Grasstek – Farao | Joseph – Edog Muzikaal Theater
Emile Smidt – Tijs | Foxtrot – De Theaterrepubliek
Erno Levering – Vader Vrijmoeth | Ciske de Rat – Theatergroep Horizon
Francesco Bekkema – Lefou | Beauty and the Beast – Music All Enschede
George Stander – Vader Jagersma | Petticoat – stichting BOV
Jelmer Engelaar – Sebastiaan | Meermin – MUZT
Joost Naaijen – Warner | Legally Blonde –-Theatergroep Spot
Marco Smidt – Meester Bruijs | Ciske de Rat – Theatergroep Horizon
Niels Noorlander – Hanschen | Spring Awakening – stichting 8 op de schaal van Richter
Niels van der Ham – Govert Schellevoort | Geestig – Theatergroep Max Mini
Paul Franken – Tom Watson | Parade – Sempre Sereno
Robbert van Tol – Jim Conley | Parade – Musical Wognum
Sten Geerdink – Action | West Side Story – Winterswijk Muziek Theater
Tim Huntink – Mereb | Aida – Musicalproducties Gaanderen/Gelderland

BESTE ENSEMBLE
Aida – Musicalproducties Gaanderen/Gelderland
Anna en de koning van Siam – Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
Bad Girls – stichting Jongerenmusicalgroep Djemm!
Chimère – C-Squad
Ciske de Rat – Theatergroep Horizon
Foxtrot – De Theaterrepubliek
Geestig – Theatergroep Max Mini
Grand Hotel – Starlight Boulevard
Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat – EDOG Muzikaal Theater
Kenau – Nationaal Jeugd Musical Theater
Love Story – stichting Maatjes
Merrily we roll Along – AHA-productions
Parade – Sempre Sereno
Pay it Forward – FanWork Musicals
Petticoat – stichting BOV
R.M.S. Titanic – Musicalgroep de Amerberg
Spring Awakening – NHTV Theater
Spring Awakening – stichting 8 op de schaal van Richter
Wat Zien Ik?! – Musicalvereniging OVA

BESTE REGIE
Aida – Musicalproducties Gaanderen/Gelderland
Anna en de koning van Siam – Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
Foxtrot – De Theaterrepubliek
Geestig – Theatergroep Max Mini
Grand Hotel – Starlight Boulevard
Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat – EDOG Muzikaal Theater
Kenau – Nationaal Jeugd Musical Theater
Legally Blonde – Theatergroep Spot
Love Story – Stichting Maatjes
Meermin – MUZT
Merrily we roll Along – AHA-productions
Parade – Sempre Sereno
Pay it Forward – Fanwork Musicals
Petticoat – stichting BOV
Pinokkio & Co – Jongerentheater Quint
Spring Awakening – NHTV Theater
Spring Awakening – stichting 8 op de schaal van Richter

BESTE DECOR
3 Musketiers – Stichting Brassica Musicals
Aida – Musicalproducties Gaanderen/Gelderland
Aida – Zaanlands Lyceum
Anna en de koning van Siam – Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
Anything Goes – Coornhert Lyceum
Beauty and the Beast – Music All Enschede
Copacabana – Stichting theatergroep Purple
Dracula – Stichting JONG Theater
Geestig – Theatergroep Max Mini
Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat – EDOG Muzikaal Theater
Kinderen van Moeder Aarde – Jongerentheater Quint
Meermin – MUZT
Merrily we roll Along – AHA-productions
Petticoat – stichting BOV
R.M.S. Titanic – Musicalgroep De Amerberg
Spring Awakening – NHTV Theater
West Side Story – Winterswijk Muziek Theater

BESTE CHOREOGRAFIE
3 Musketiers – stichting Brassica Musicals
Anna en de koning van Siam – Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
Bad Girls – stichting Jongerenmusicalgroep Djemm!
Copacabana – Purple
Dracula – stichting Jong! Theater
Foxtrot – De Theaterrepubliek
Geestig – Theatergroep Max Mini
Grand Hotel – Starlight Boulevard
Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat – EDOG Muzikaal Theater
Kinderen van Moeder Aarde – Jongerentheater Quint
Legally Blonde – Iris Performing Arts
Parade – Sempre Sereno
Pay it Forward – Fanwork Musicals
Petticoat – stichting BOV
Pinokkio & Co – Jongerentheater Quint
Spring Awakening – stichting 8 op de schaal van Richter
Sweet Charity – Amsterdam Musical
Wat Zien Ik?! – Musicalvereniging OVA

BESTE KLEDING
Aida – Musicalproducties Gaanderen/Gelderland
Aida – Zaanlands Lyceum
Anna en de koning van Siam – Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
Beauty and the Beast – Music All Enschede
Catriona – Musical Makers
Copacabana – stichting theatergroep purple
Dracula – stichting Jong! Theater
Geestig – Theatergroep Max Mini
High School Musical – Oberon Theaterproducties
Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat – EDOG Muzikaal Theater
Kenau – Nationaal Jeugd Musical Theater
Kinderen van Moeder Aarde – Jongerentheater Quint
Legally Blonde – Theatergroep Spot
Live! – Stichting Stamppij
Meermin – MUZT
Merrily we roll Along – AHA-productions
My Fair Lady – stichting TOP Amateur Almere
Parade – Sempre Sereno
Petticoat – stichting BOV
R.M.S. Titanic – Musicalgroep De Amerberg
Shrek jr. – JP teens
Spring Awakening – stichting 8 op de schaal van Richter

BESTE KAP & GRIME
3 Musketiers – stichting Brassica Musicals
Anna en de koning van Siam – Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
Beauty and the Beast – Music All Enschede
Dracula – stichting Jong! Theater
Geestig – Theatergroep Max Mini
Meermin – MUZT
Parade – Sempre Sereno
Petticoat – stichting BOV
R.M.S. Titanic – Musicalgroep De Amerberg

BESTE ORIGINELE PRODUCTIE
Als jij de Maan zou zijn – Musicalgroep Groots
Backstage – Vlaardings Musical Gezelschap
Dracula – stichting Jong! Theater
Geestig – Theatergroep Max Mini
Kenau – Nationaal Jeugd Musical Theater
Kinderen van Moeder Aarde – Jongerentheater Quint
Live! – Stamppij
Pay it Forward – Fanwork Musicals
Pinokkio & Co – Jongerentheater Quint
R.M.S. Titanic – Musicalgroep De amerberg

BESTE MUSICAL
Aida – Musicalproducties Gaanderen/Gelderland
Anna en de koning van Siam – Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
Geestig – Theatergroep Max Mini
Grand Hotel – Starlight Boulevard
Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat – EDOG Muzikaal Theater
Kenau – Nationaal Jeugd Musical Theater
Love Story – Stichting Maatjes
Merrily we roll Along – AHA-productions
Parade – Sempre Sereno
Pay it Forward – Fanwork Musicals
Petticoat – stichting BOV
Spring Awakening – NHTV Theater
Spring Awakening – stichting 8 op de schaal van Richter
West Side Story – Winterswijk Muziek Theater

Gefeliciteerd aan iedereen die op deze longlist staat! Begin september worden de uiteindelijke nominaties bekend gemaakt via Facebookpagina Stichting Amateur Musical Nederland.

Lees ook:
Brassica pakt uit met “De 3 Musketiers de musical”
“Love Story” op Maat
Kenau de Musical, een heldin met wraakzucht
Stil van “Pay it forward”
Spring Awakening: sprankelende avondvoorstelling!

Blijf op de hoogte van al het musicalnieuws en volg ons!!

Meer musicalnieuws en meteen op de hoogte via Twitter? Volg ons op Twitter en klik hier.

Meer musicalnieuws en meteen op de hoogte via Facebook ? Like ons op facebook en klik hier.

2018-02-22T21:32:03+00:0015/08/2016 12:11|

Leave A Comment